Odborová organizace DPMLJ pro vás v roce 2018 připravuje :)

20.11.2017 19:29

Odborová organizace DPMLJ pro vás v roce 2018

připravuje tyto  3 hlavní akce:

5/2018  Turistický výlet - 1. Ročník - Hřensko – (náhrada za  Dřevěnickou 40)

V ranních hodinách odjezd autobusem z Liberce (garáže-Fugnerova) do Hřenska. Z Hřenska po červené značce směr -Pravčická brána (pauza na malou svačinu-prohlídka -focení, vstup bude předplacen) – dále po červené k PRAVČICKÉMU ROHU na vyhlídku (kontrolní stanoviště -poukazy na oběd) dále po červené na Mezní Louku (zde bude zajištěn oběd) – po modré a dále po žluté do soutěsek- DIVOKÁ a EDMUNDOVA. (Převozy lodičkami budou předplaceny) Po žluté zpět do Hřenska. Nástup do BUSu a odjezd do Liberce.

Délka trasy 14km, celodenní výlet, bude se jednat o sobotní termín v měsíci 5/2018 a bude upřesněn vč. časů.

Odboráři zdarma +1 , neodboráři s doplatkem - ten se upřesní 150-250kč osoba. Nebudou tolerovány záměny odborářů a neodborářů při rezervaci a  následné zúčastnění se akce !!! Vždy bude při této záměně  vybrán doplatek za neodboráře.

6/2018  1.ročník pouze  zaměstnanecké akce - Kanoe, rafty – Jizera

MALÁ SKÁLA – DOLÁNKY.

Zajímavá akce v polovině června bude pouze  pro zaměstnance DPMLJ a to plavba po  Jizeře na kánoi (2 a 3 místné) a raftu (6 míst). Z liberce (garáže – Fugnerova) se přemístíme pravděpodobně jedním městským autobusem (dle.zájmu) na MALOU SKÁLU, kde z místa ŽLUTÉ PLOVÁRNY odstartujeme plavbu po Jizeře  do DOLÁNEK. Mezi-zastávka bude u občerstvení  u Kozy. Z Dolánek odjezd busem zpět do Liberce.

Délka trasy 9.1 km, půldenní výlet, bude se jednat o sobotní termín v měsíci 6/2018 a bude upřesněn vč.časů.

Odboráři zdarma, neodboráři 100kč.

9/2018  3. ročník divadelního představení v Praze

V září 2018 budeme rezervovat muzikálové představení –pravděpodobně - SESTRA V AKCI v hudebním divadle KARLÍN pro 50 -100 osob (náhrada Kalich, Broadway). Bude provedena rezervace na dva různé  termíny po 50ti osobách tak,  aby nedošlo k narušení chodu v DP. Odjezd v odpoledních hodinách busem DP na Černý most, přesun metrem k divadlu Karlín (náhrada Kalich, Broadway) , 2 hodiny volného programu po Praze, délka představení (cca 2.30 hod.) a po představení přesun metrem zpět na Černý most. Nejpozději ve  22.10 odjezd směr Liberec – Fugnerova 23.20hod.

Odjezd všech posledních linek MHD ve 23.20 po Liberci a do Jablonce n.N. by jsme měli stihnout. Dále BUS pokračuje do garáží. Cena představení cca 800kč. Odboráři doplatek 200kč/os 1+1.  Neodboráři 350 -400 kč/os. Bude se jednat o sobotní odpolední představení, v měsíci 9/2018, přesné doplatky a termíny budou upřesněny.  V doplatku za představení nebude přeprava metrem po Praze. Nebudou tolerovány záměny odborářů a neodborářů při rezervaci a  následné zúčastnění se akce !!! Vždy bude při této záměně  vybrán doplatek za neodboráře. Při zájezdech na tyto akce bude evidován jmenovitý seznam zúčastněných osob, vč. tel.kontaktu. Změna programu je možná!!!

Pokud ještě nejste v odborové organizaci vstupte mezi nás.

Kontakty: Leszkoven Zdeněk 605 981 797, Oravec Petr 739 682 155,

Krejcar Martin, Prokeš Miroslav, Kovařík Jan,  Rohla Václav, Šebor Luděk.

Facebook: odborová organizace DPMLJ