POZVÁNKA NA DISKUZI O STÁVCE

09.06.2011 18:53

ODBOROVÁ ORGANIZACE DPMLJ A.S. VÁS ZVE NA DEBATU O PŘIPRAVOVANÉ STÁVCE V DOPRAVĚ PROTI VLÁDNÍM REFORMÁM

Přijďte tento pátek 10.6.2011 ve 14:15 do místnosti řidičů na „Fügnerce“ podiskutovat se zástupci odborů na téma: stávka proti vládním reformám. Tentokrát nestačí jen nadávat! Vláda nám chce posunout závratně odchod do důchodu, chce zvýšit daně, zvýšit spoluúčast za zdravotní služby aj. Chce nás připravit o poslední benefity jako jsou stravenky, čímž zničí i spoustu stravovacích podniků, ale také znevýhodnit náš hlavní dopravácký benefit režijních jízdenek.

Díky korupci a špatným zacházením s financemi nám vláda předkládá účet k zaplacení. Přitom my, obyčejní pracující, jsme tento dluh neudělali.

KDY BUDE SKUTEČNĚ NĚKDO POTRESTÁN ZA ŠPATNÉ HOSPODAŘENÍ???

PŘIJĎTE, POTŘEBUJEME SLYŠET VÁŠ NÁZOR!