DEMONSTRACE PROTI VLÁDNÍM REFORMÁM

16.10.2011 11:05

DEMONSTRACE PROTI VLÁDNÍM REFORMÁM

Koalice občanských iniciativ a odborů svolává demonstraci proti vládním reformám. Ta začne v sobotu 22. října ve 14 hodin na Náměstí Republiky v Praze. Přijďte podpořit protest i Vy.

Odbory DPMLJ a.s. se k této akci připojují. Doprava do Prahy je tentokrát individuální, ale vyzýváme členy odborů, aby si nechali u sebe jízdenky za dopravu. ZO OS bude zpětně tyto jízdenky proplácet. Část nás, kteří do Prahy jedou, odjíždějí v 10:30h. z Fügnerky naším autobusem na pravidelné lince LIBEREC - PRAHA.

Doporučujeme proto, aby jste si včas zarezervovali jízdenky včetně zpátečních!!!

Demonstraci podporují:

Českomoravská konfederace odborových svazů, Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, Alternativa Zdola, Iniciativa za demisi vlády, Neshnutí, Akční spolek nezaměstnaných, Ekumenická akademie, Spojenectví práce a solidarity, Iniciativa Ne základnám

Program:

Zahájení protestu 14.00h: úvod a projevy řečníků

Začátek pochodu 15.00h

Trasa pochodu: Náměstí Republiky – Revoluční – Dlouhá – Staroměstské nám. – Kaprova – nám. J. Palacha – Mánesův most – U Lužického semináře -Míšeňská – Mostecká – Malostranské nám. (horní část)

Příchod na Malostranské náměstí 16.15h, poté odpovědi politických stran na otázku „Zrušily byste připravované reformy?“; projev zástupce KOVO

Zakončení akce 17.00h

Plakát ke stažení zde!