Prohlášení odborů k připravované stávce v dopravě

13.06.2011 11:40

STÁVKA V DOPRAVĚ PROTI VLÁDNÍM REFORMÁM

Odbory DPMLJ a.s. stávku podporují a odmítají reformy, které nám předkládá vláda ČR.

Tentokrát nestačí jen nadávat! Vláda nám chce posunout závratně odchod do důchodu, chce zvýšit daně, zvýšit spoluúčast za zdravotní služby. Chce nás připravit o poslední benefity jako jsou stravenky, čímž zničí i spoustu stravovacích podniků. Vláda má v plánu zrušit příplatky za přesčas a práci o víkendech.

Díky korupci a špatným zacházením s financemi nám vláda předkládá účet k zaplacení. Přitom my, obyčejní pracující, jsme tento dluh neudělali.

KDY BUDE SKUTEČNĚ NĚKDO POTRESTÁN ZA ŠPATNÉ HOSPODAŘENÍ???

NECHCEME MOMENTÁLNĚ ZNEPŘÍJEMNIT CESTUJÍCÍM DOPRAVU TÍM, ŽE JÍ ZASTAVÍME.

Doprava bude v termínu stávky zachována v plném rozsahu.

Na protest přistavíme ve čtvrtek 16.6.2011 v 9:00 hod informační, stávkovou tramvaj na odstavné kolejiště ve Fügnerově ulici, kde budeme oslovovat širokou veřejnost o oprávněnosti protestu.

CHCETE SNAD, ABY VÁS PO MĚSTĚ VOZILI SEDMDESÁTILETÍ ŘIDIČI?

PODPOŘTE NÁS! STÁVKUJEME I ZA VÁS A VAŠE DĚTI!